​KONTAKT

Bang Nielsen Entreprise A/S

Lyngerupvej 28 

3630 Jægerspris 

Telefon 47 52 20 02 

CVR nummer: 40992952

​Alle henvendelser vedrørende udbud bedes sendes til tilbud@bang-nielsen.dk​​

​​

John Bang Nielsen

Direktør/entrepriseleder
E-mail: john@bang-nielsen.dk
Mobil 20 48 20 02

Mads Mogensen

Medejer/murermester

​E-mail: mads@bang-nielsen.dk
​Tlf.: 60 40 70 94

Brian Mostel

Tømrermester
E-mail: brian@bang-nielsen.dk
​Tlf.: 40 75 70 90

Jan Landergreen

Byggeleder

​E-mail: jan@bang-nielsen.dk
Tlf.: 21 42 28 02

Thomas Grøngaard Kristensen

Malermester
​E-mail: thomas@groengaard-kristensen.dk
​Mobil 20 63 84 88

Maja Gjerløv

Bygningskonstruktør
​E-mail: maja@bang-nielsen.dk
​Mobil 61 65 49 16

Sussie Kaldal

Administration
​​​E-mail: sussie@bang-nielsen.dk
​Tlf.: 47 52 20 02

Karina Krondal

Økonomichef

​E-mail: karina@bang-nielsen.dk
Tlf.: 47 52 20 02

50 års erfaring

Vi bestræber os på altid at aflevere projektet til den aftalte deadline.

Byggeri til tid tiden og til den aftale pris

Med os som sam​arbejdspartner får du valuta for pengene.

Ingen opgave er for lille eller for stor

Det sker ved at levere kvalitet til tiden og til de aftalte priser.

Kontakt

Tlf.: 47 52 20 02

E-mail: info@bang-nielsen.dk
CVR: 40992952

Adresse

​Bang Nielsen Entreprise A/S

Lyngerupvej 28
3630 Jægerspris