Kontakt

Kontakt Bang Nielsen A/S medarbejdere via nedenstående kontaktdata.
Bang Nielsen A/S – Lyngerupvej 28 – 3630 Jægerspris – Telefon 47 52 20 02 – Fax. 47 52 21 02

John - til kontaktsidenJohn Bang Nielsen
Direktør/entrepriseleder
john@bang-nielsen.dk
Mobil 20 48 20 02

HEJ til hjemmesiden
Henrik Rosenvanger Jørgensen
Teknisk direktør
hej@bang-nielsen.dk
Mobil 60 40 40 46

Sondum til hjemmesiden
Henrik Andreas Sondum
Projektleder
sondum@bang-nielsen.dk
Mobil 26 80 80 49

Jan - til kontaktsiden
Jan Landergreen
Tømrerkonduktør
jan@bang-nielsen.dk
Mobil 28 49 20 01

DSC_7559
René Løvenhorst
Aut. kloakmester og murermester
rene@bang-nielsen.dk
Mobil 40 75 70 90

DSC_8296
Mads Mogensen
Murermester
mads@bang-nielsen.dk
Tlf. 60 40 70 94

Thomas - til kontaktsiden
Thomas Grøngaard Kristensen
Malermester
thomas@groengaard-kristensen.dk
Mobil 20 63 84 88

DSC_7861
Maja Frederiksen
Bygningskonstruktør
maja@bang-nielsen.dk
Mobil 61 65 49 16

Sussie - til kontaktsiden
Sussie Kaldal
Administration
sussie@bang-nielsen.dk
Tlf. 47 52 20 02

Henrik - til kontaktsiden
Henrik Jørgensen
Aut. Kloakmester
info@bang-nielsen.dk
Tlf. 47 52 20 02

 

Navn: *

Telefon: *

Mail: *

Besked: *